Liam Gallagher odpowiada na pytanie czy jest lepszy od brata

Świąteczny cud: Liam Gallagher i Noel Gallagher (Oasis) pogodzili się!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Liam Gallagher odpowiedziała na pytanie czy jest lepszy od brata i odpowiedź może was zaskoczyć.

Liam Gallagher i Noel Gallagher to najbardziej znane skonfliktowane rodzeństwo w historii muzyki.

Najpierw kłócili się przez 18 lat intensywnie będąc obaj w grupie Oasis, po jej rozpadzie kłócili się nieco mniej, ale nadal sobie nie odpuszczali. Jakże zaskakująca więc okazała się odpowiedź Liama Gallaghera na pytanie zadane przez fana, czy jest lepszy od brata.

– Nie ma czegoś takiego jak lepszy – napisał na Twitterze Liam Gallagher. – Jesteśmy braćmi. Gdy jesteśmy razem żaden skurwiel, naprawdę żaden, nie ma co się z nami równać. Niech żyje Oasis.

Wpis Liama Gallaghera wywołał od razu lawinę pozytywnych komentarzy fanów, szczególnie tych liczących na reaktywację Oasis.

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty “Different Gear, Still Speeding” (2011) i “BE” (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku. Solowy album “As You Were” Anglik wydał w październiku 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Szczęśliwa 13. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice za nami! (ZDJĘCIA)

https://twitter.com/Lia_MaraX/status/1013462154702442496

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!