Koncert Scorpions zbliża się wielkimi krokami! Co musisz wiedzieć?

Scorpions:
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Hiszpania, Portugalia, Grecja, Izrael, Szwajcaria, Włochy, Niemcy i oczywiście Polska. Trasa koncertowa niemieckiej legendy nabiera tempa, a za niecały miesiąc Scorpions będziemy mogli spotkać ponownie w Łodzi!

„Wypełniona po brzegi Atlas Arena świętowała 50. urodziny zespołu Scorpions. Przyjęcie, na które zaprosiła legenda rocka, było perfekcyjnym widowiskiem pod każdym względem. Publiczność do zabawy porwały zarówno doskonale znane hity, jak i utwory pochodzące z najnowszej płyty Return To Forever.”

Takie recenzje można było przeczytać, po doskonałym show, jakie zaserwowali prekursorzy hard rockowego grania 9 maja 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie!

Powrócą jeszcze na dwa koncerty do rodzinnych Niemiec, by już 29 lipca zaserwować potężną dawkę gitarowych riffów w łódzkiej Atlas Arenie!

– Osobom jeszcze niezdecydowanym radzimy, aby jak najszybciej zakupiły bilet! W przypadku tej kapeli najlepsze wejściówki rozchodzą się w błyskawicznym tempie – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

Kolejna trasa koncertowa i ponad 50 lat aktywności scenicznej grupy Scorpions to bez wątpienia powód do dumy. Jak podkreślają znawcy, mało która gwiazda potrafi wytrwać na scenie przez tyle dekad w nieustająco wysokiej formie, dbając jednocześnie o swoją publiczność.

– Scorpions to prawdziwa legenda. Sam zaczynałem słuchanie muzyki rockowej tak naprawdę od płyt winylowych tej niemieckiej grupy. Jest to fenomen, że grając tyle lat cały czas są na topie i przyciągają tłumy na swoje koncerty. Miałem okazję zobaczyć ich występ w Gdańsku i byłem pod wrażeniem kondycji, jakości grania oraz kontaktu z publicznością tego zespołu – zdradza Marcin Koćmierowski, manager muzyczny.

Weterani hard rocka nadal kontynuują trasę Crazy World Tour, którą rozpoczęli 8 czerwca zeszłego roku w miasteczku Montbeliard na wschodzie Francji. W ramach tej trasy odwiedzili Polskę 1 grudnia, by zaledwie po kilku miesiącach ponownie zawitać do naszego kraju, tym razem do wypełnionej łódzkiej Atlas Areny!

Scorpions wystąpią 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

▸ Przeczytaj także: Szczęśliwa 13. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice za nami! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne