Już w najbliższy piątek, 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Slash!

Plan dnia wygląda następująco: o godz. 20.00 na scenę wyjdzie RavenEye. Gwiazda wieczoru swój występ rozpocznie o godz. 21.10 Ze względu na ostatnie tragiczne wydarzenia w Paryżu, koncert ten będzie dodatkowo zabezpieczony i do Atlas Areny będzie można wchodzić wcześniej, tzn. od godz. 18.00.

Będzie to już trzeci występ Slasha w naszym kraju i tradycją stało się już, że przy każdym koncercie polscy fani biorą udział w specjalnej akcji powitalnej. Podczas łódzkiego koncertu akcja taka odbędzie się dwukrotnie. Slasha witać będziemy wspólnie z Antyradiem podczas specjalnej akcji niespodzianki zorganizowanej na tę okazję.

W dniu koncertu przy wejściach na płytę hostessy Antyradia będą rozdawały specjalne, stylowe czarne slashowe cylindry i wszyscy fani zgromadzeni na płycie poproszeni zostaną o założenie tych cylindrów na początku koncertu.

Wielkie powitanie nastąpi podczas drugiego utworu, “Nightrain”, to właśnie przy pierwszych dźwiękach tego numeru, wszyscy podrzucą cylindry w górę i przywitają wspólnie z Antyradiem Slasha.

Natomiast ideę drugiej akcji tak tłumaczą sami fani: “Setki ludzi, fanów muzyki – takich samych jak my, poszło zobaczyć na żywo swoich idoli w paryskim teatrze Bataclan. Nie mieli szansy wrócić do domu.

Równo tydzień po tych tragicznych wydarzeniach zawita do Polski Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Muzycy kilka dni temu podczas koncertu zadedykowali “Starlight” ofiarom zamachów. My też możemy okazać trochę solidarności i to bez większego wysiłku. Wystarczy wyciągnąć z kieszeni telefon i włączyć latarkę podczas jednego z utworów. Muzyka powinna łączyć ludzi, a nie być wykorzystywana do rozwiązywania sporów politycznych czy religijnych, pamiętajmy o tym. Wspólnie rozświetlmy Atlas Arenę i pokażmy całemu światu, że pamiętamy.

KRÓTKO
Co robisz? – Włączasz latarkę w telefonie. Kiedy to robisz? – Podczas “Starlight” lub “Civil War.

ZOBACZ TELEDYSK
SLASH – STARLIGHT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!