Wiemy, dlaczego Beyonce musiała schodzić po drabinie ze sceny w Warszawie

Wiemy, dlaczego Beyonce musiała schodzić po drabinie ze sceny w Warszawie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jak pisaliśmy dwa dni temu z powodu awarii sceny po koncercie w Warszawie, Beyonce musiała schodzić z niej po drabinie.

Wśród wielu filmików, jakie pojawiły się po warszawskim koncercie znalazły się także pokazujące jak Beyonce z pomocą podstawionej drabiny schodzi ze swojej wiszącej sceny. Oficjalnej przyczyny do dziś nie podał management artystki ani organizator koncertu w Warszawie. Jak się dowiedzieliśmy wszystko z powodu akcji balonowej fanów.

Publiczność podczas piosenki “Bonnie & Clyde” wyciągnęła białe karteczki z napisem LOVE, nawiązując tym samym do przesłania nowej płyty, a w trakcie piosenki “Family Freud” ukazało się kilka tysięcy żółtych i czarnych balonów.

Niefortunnie jeden z tych balonów wplątał się w układ mechaniczny, który sterował podwieszaną platformą. Niestety technicy w tak krótkim czasie nie poradzili sobie z pechowym zdarzeniem, więc podjęto decyzję o postawieniu drabiny.

Beyonce zagrała z Jayem-Z dla polskich fanów 30 czerwca.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to “Lemonade” z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

▸ Przeczytaj również: Prawie naga Iggy Azalea (ZDJĘCIE)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!