MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleA$AP Rocky wystąpi na Kraków Live Festival

A$AP Rocky wystąpi na Kraków Live Festival
A

REKLAMA
REKLAMA

Tego lata w Europie to może być najmocniejszy hip-hopowy skład festiwalowy. Sobotnim headlinerem Kraków Live Festival został A$AP Rocky, dołączając do piątkowej gwiazdy głównej sceny – Kendricka Lamara.

Jego trzeci album był jedną z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku, choć pierwsze doniesienia sugerowały datę premiery jeszcze w 2017. Po miesiącach opóźnień, gubienia tropów i niepotwierdzonych przecieków “Testing” ukazał się pod koniec maja, godząc krytyków i wygłodniałych nowej muzyki fanów nowojorskiego rapera.

REKLAMA

“Testing” to najbardziej dojrzałe dzieło w dyskografii Flaco, co zresztą sam przyznał w wywiadzie dla “GQ”: “Wolę eksperymentować i rozwijać się z moją publicznością. To co teraz robię to nie jest tylko rapowanie – to robienie muzyki”.

Blisko godzinny album nie jest przepakowany gośćmi, ale Ci, którzy się na nim pojawiają – Moby, Frank Ocean, FKA Twigs czy Skepta – doskonale odnaleźli się w towarzystwie głównego bohatera.

Singiel “Praise The Lord” z udziałem wymienionego wyżej Skepty wyrasta właśnie na jeden największych przebojów A$AP-a, dołączając do imponującego katalogu rozwijanego przez nowojorskiego rapera od czasu mixtape-u “Live. Love, ASAP”.

Później były dwa albumy studyjne, które na stałe wpisały się historię nowego hip hopu, wspólne nagrania z kolektywem A$AP Mob i wreszcie cały czas gorący “Testing”.

Jak sprawdza się na żywo ten materiał mieli okazję sprawdzić nieliczni, bo A$AP Rocky wyjątkowo rzadko wypuszcza się na europejskie koncerty, ale dla Was robi wyjątek – 18 sierpnia na Kraków Live Festival.

Wcześniej udział potwierdzili Kendrick Lamar, Martin Garrix i Die Antwoord.

Sprzedaż od 19.02.2018 do 7.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

karnet 2-dniowy – 379 zł
karnet 2-dniowy + pole namiotowe – 439 zł
bilet jednodniowy – 219 zł

▸ Przeczytaj również: Prawie naga Iggy Azalea (ZDJĘCIE)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA