Honorata Skarbek prezentuje wakacyjny teledysk “Świat jest nasz”

Honorata Skarbek zaprezentowała nowy teledysk. „Świat jest nasz” to trzeci singiel promujący album „Sunset”.

Kawałek opowiada o chęci poznawania świata, korzystania z młodości w towarzystwie bliskiej osoby i o uczuciu, które motywuje nas do nieustannego działania oraz poszerzania horyzontów.

Teledysk został zrealizowany podczas wakacji wokalistki, a za zdjęcia i realizację całego projektu odpowiedzialna jest między innymi sama Honorata. „Świat jest nasz” to połączenie popu i tropical house, co tworzy idealną mieszankę muzyczną na wakacje.

Klip promuje płytę “Sunset”, czwarty krążek w dyskografii 25-letniej wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku z płytą “Honey”, która pokryła się złotem, podobnie jak drugi krążek “Million”.

Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 000 000 odsłon.

To wydawnictwo promują dwa single “Na koniec świata” oraz “Zasady”. Longplay opowiada nam historię od zachodu do wschodu słońca, przechodząc przez cały wachlarz emocji, z którymi autorka miała okazję spotkać się przez 2 lata, podczas których pracowała nad materiałem.

Problemy zawodowe czy zawirowania miłosne, to tylko zalążek tego, o czym można usłyszeć na płycie “Sunset”. Zamyka ona też pewien etap w życiu artystki, ale to, o co dokładnie chodzi, wokalistka pozostawia już do odgadnięcia słuchaczom.

Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na płycie, w której powstawaniu brały udział inne znane artystki takie jak Lanberry, Sarsa czy Wdowa.

▸ Przeczytaj również: Guns N’ Roses w Polsce – co musisz wiedzieć? (mapa dojazd + parkingi)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!