MUZOTAKTNEWSYSerialeAmy Adams kłóci się z matką

Amy Adams kłóci się z matką
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po weekendowej premierze pierwszego odcinka do sieci trafił zwiastun kolejnych wydarzeń z serialu “Ostre przedmioty” z Amy Adams w roli głównej.

Amy Adams występuje w roli dziennikarki powracającej po latach do swojej rodzinnej miejscowości, aby zebrać materiały do reportażu o zaginięciu dwóch dziewczynek. Premiera nowego miniserialu “Ostre przedmioty” nakręconego na podstawie powieści Gillian Flynn o tym samym tytule, odbędzie się 9 lipca w HBO i HBO GO.

REKLAMA

“Ostre przedmioty” to ośmioodcinkowy miniserial opowiadający historię dziennikarki Camille Preaker (Amy Adams), która zostaje wysłana do rodzinnego miasteczka Wind Gap, aby przygotować materiał o dwóch zaginionych dziewczynkach. Starając się rozwiązać zagadkę, wraca wspomnieniami do przeszłości i zdaje się identyfikować z młodymi ofiarami. Zadanie, które łączy ponownie Camille z jej apodyktyczną matką Adorą (Patricia Clarkson), ojczymem Alanem Crellinem (Henry Czerny) i przyrodnią siostrą Ammą (Eliza Scanlen), przywołuje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, w tym śmierć młodszej siostry Camille – Marian. Udręczona przeszłością i szukająca ucieczki w alkoholu, Camille łączy siły z detektywem Richardem Willisem (Chris Messina) i szefem policji Vickerym (Matt Craven) w poszukiwaniu tropów, które mogą rzucić światło na los dwóch zaginionych dziewcząt.

Serial wyreżyserował Jean-Marc Vallée, który jest także współautorem produkcji. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział zarówno Marti Noxon będąca showrunnerką tego serialu, jak i autorka powieści Gillian Flynn.

Materiały promocyjne partnera

W “Ostrych przedmiotach” występują: pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams – jako Camille Preaker, Patricia Clarkson – jako Adora, Chris Messina – jako detektyw Richard Willis, Matt Craven – Vickery, Henry Czerny – jako Allan, Eliza Scanlen jako Amma, oraz Elizabeth Perkins, Taylor John Smith, Sophia Lillis i Madison Davenport.

▸ Przeczytaj również: Iggy Azalea o pupie i pieniądzach (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA