Sigrid ma kłopoty z planowaniem

Sigrid opublikowała tekstówkę do piosenki “Schedules”.

Kilka dni po występie na Open’er Festival, pierwszym koncercie w Polsce, Sigrid powraca z nowym utworem.

“Schedules” zamyka EP-kę “Raw”. Wcześniej mogliśmy usłyszeć kawałek tytułowy, “I Don’t Want To Know”, “High Five” oraz “Focus – Demo”.

Pochodząca z maleńkiego Ålesund w Norwegii, które położone jest wśród malowniczych fiordów wpisanych na listę UNESCO, Sigrid od najmłodszych lat zajmowała się komponowaniem wyjątkowych piosenek, pisaniem poruszających tekstów oraz wymyślaniem chwytliwych melodii.

Artystka została wyselekcjonowana przez 170 najbardziej wpływowych przedstawicieli branży muzycznej jako zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018. Warto dodać, że Sigrid to pierwsza w 16-letniej historii rankingu laureatka, która nie pochodzi z Wielkiej Brytanii bądź USA.

Sigrid może pochwalić się takimi przebojami jak “Don’t Kill My Vibe” (za który zebrała pochwały od Lorde czy Eltona Johna), “Strangers” czy “Plot Twist”. Artystka pracuje obecnie nad pełnowymiarowym debiutanckim albumem.

▸ Przeczytaj również: Iggy Azalea o pupie i pieniądzach (WIDEO)

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Sigrid
PODZIEL SIĘ