Paul McCartney w grudniu w Krakowie (data, bilety)

Paul McCartney w grudniu w Krakowie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney zagra 3 grudnia 2018 roku w Arenie Kraków.

Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej “Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula McCartney od czasu “One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 miliony fanów.

Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu “Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula McCartneya, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy “Out There”.

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa. To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy – mówi Paul McCartney.

– Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland! – dodaje Paul McCartney.

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul McCartney wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl 19 lipca godzina 10:00-22:00. Bilety w cenie od 279 zł w sprzedaży ogólnopolskiej od 20 lipca od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Iggy Azalea o pupie i pieniądzach (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!