Lakeith Stanfield śpiewa z Bootsem Rileyem

Do sieci trafiła piosenka promująca film Bootsa Rileya "Sorry to Bother You".

Boots Riley zanim zdecydował się kręcić filmy zajmował się głównie muzyką. Opublikowany utwór to właśnie dzieło Bootsa Rileya w ramach grupy The Coup. W kompozycji “Oyahytt” udziela się gwiazda filmu Lakeith Stanfield.

Bohaterem jest telemarketer z niską samooceną Cassius Green (w tej roli Lakeith Stanfield), który odkrywa klucz do sukcesu. Mężczyzna zaczyna awansować, ale poznaje mroczny sekret swych szefów i korporacji, w której pracuje. Wtedy musi się zdecydować, czy się przeciwstawić, czy się sprzedać.

W obsadzie znaleźli się także Tessa Thompson (“Westworld”), Armie Hammer (“Tamte dni, tamte noce”), Terry Crews (“Brooklyn 9-9”) i Steven Yeun (“The Walking Dead”), a także Danny Glover (“Zabójcza broń”). David Cross (“Bogaci bankruci”) i Patton Oswalt (“Diabli nadali”) użyczają głosów postaciom. Za soundtrack odpowiada Tune-Yards.

Film trafił do kin w USA 6 lipca 2018 roku.

Boots Riley to raper i producent, znany ze współpracy z Tomem Morello w ramach projektu Street Sweeper Social Club. Związany jest też z zespołem The Coup, którego ostatni longplay to “Sorry to Bother You” z 2012 roku.

▸ Przeczytaj również: Iggy Azalea o pupie i pieniądzach (WIDEO)

zespoły weselne