MUZOTAKTNEWSYMuzykaGary Numan na scenie z Nine Inch Nails

Gary Numan na scenie z Nine Inch Nails
G

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Trent Reznor zaprosił swego idola, Gary’ego Numana, by wystąpił razem z Nine Inch Nails. Fragment wspólnego show posłużył za klip.

Wideo Nine Inch Nails powstało do nagrania “Metal”, czyli coveru piosenki… Gary’ego Numana. Kawałek i teledysk zarejestrowano 16 czerwca podczas występu w Las Vegas. Za reżyserię klipu odpowiada Brook Linder. Z efektem można zapoznać się poniżej.

REKLAMA

Nine in Nails swoją wersję utworu “Metal” oryginalnie zamieścili na wydawnictwie z remiksami – “Things Falling Apart” z 2000 roku.

Nine Inch Nails to rockowo-metalowy zespół o industrialnym charakterze.

Na jego czele nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy – zdobyła dwie nagrody za utwory “Wish” i “Happiness in Slavery”. Za najważniejsze dzieło w dorobku Nine Inch Nails uważa się “The Downward Spiral” z 1994 roku. 22 czerwca ukazało się nowe wydawnictwo kapeli, “Bad Witch”.

Gary Numan, pionier muzyki elektronicznej i industrialnej, miał wpływ na twórczość wielu największych gwiazd współczesnej muzyki: od Prince’a do Lady Gagi, od Jacka White’a do Kanye Westa, od Becka do Queens Of The Stone Age, od The Foo Fighters do Nine Inch Nails.

Materiały promocyjne partnera

Wielu z nich współpracowało z Numanem i wykonywało wiele jego wczesnych piosenek. Jego ostatni album “Savage (Songs from a Broken World)” miał premierę we wrześniu 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande NAGO: Bóg jest kobietą (God is a woman)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA