Michał Bartoszuk prezentuje nowy singiel zatytułowany “Zagubiony”

Michał Bartoszuk – młody, utalentowany wokalista i autor piosenek. Swoja przygodę z muzyką zaczął już jako 8 latek, kiedy to wstąpił do zespołu „Artes Liberales”, w którym dzięki instruktorce śpiewu Wandzie Stopie poznawał zasady techniki wokalnej oraz uczył się gry na bębenku, flecie i keyboardzie. Do 2013 występował wraz zespołem na licznych festiwalach i przeglądach muzycznych, aż do końca jego istnienia. Od tego momentu zaczął swoją karierę solową.

W 2014 roku miała miejsce radiowa premiera debiutanckiej piosenki Michała pt. “Ulice Serca”. Singiel utrzymał się przez sześć tygodni na podium w notowaniu listy przebojów „Hot 10 Songs” portalu NaCzasie.org.

Dzisiaj artysta dzieli się z nami nowym singlem, który zatytułował „Zagubiony”. Piosenka opowiada o zagubieniu i strachu przed realizacją swoich marzeń. Jest jednocześnie wyrażeniem emocji i poglądów Michała jak i zapowiedzią zmian które nastąpią w najbliższym czasie.

Na kolejną piosenkę będziemy musieli trochę poczekać ponieważ zostanie ona wydana po tajemniczych zmianach. Możemy zdradzić tylko tyle, że utwór będzie przygotowany we współpracy z najlepszymi producentami w naszym kraju.

POSŁUCHAJ SINGLA
MICHAŁ BARTOSZUK – ZAGUBIONY

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!