MUZOTAKTMUZYKANowy singielAkustyczne nagranie Muse

Akustyczne nagranie Muse
A

Matt Bellamy zamieścił na Twitterze i Instagramie nowy, akustyczny numer Muse.

REKLAMA
REKLAMA

Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalista rockowego tria postanowił podzielić się nową piosenkę zatytułowaną “Something Human”. – To pierwszy utwór, jaki napisałem po trasie “Drones” – wyjaśnia frontman Muse. Akustycznego kawałka można posłuchać poniżej.

Przypomnijmy, że w lutym 2018 roku Muse zaprezentowali singel “Thought Contagion” zapowiadający nadchodzącą płytę kapeli.

REKLAMA

Nad brzmieniem piosenki czuwali Rich Costey i członkowie formacji.

Muse, któremu przewodzi Matthew Bellamy, zadebiutowali w 1999 roku albumem “Showbiz”. Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery “Uno” i “Sunburn”.

Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory “New Born”, “Bliss” i “Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu “Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem “Absolution”.

Płyta, na której znalazły się nagrania “Time Is Running Out” i “Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to “Black Holes and Revelations” (2006), “The Resistance” (2009), “The 2nd Law” (2012) i ostatni “Drones” (2015).

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande NAGO: Bóg jest kobietą (God is a woman)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Muse
REKLAMA