Selena Gomez zagra w filmie o zombie

Selena Gomez zagra w nowym filmie Woody'ego Allena
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jim Jarmusch kręci film o zombie, w którym występują Bill Murray, Adam Driver oraz Selena Gomez. Jim Jarmusch ma na koncie już obraz o wampirach, “Tylko kochankowie przeżyją”, teraz podobno robi dzieło o zombie.

Jak podaje “The Film Stage”, do produkcji zaangażowani zostali Bill Murray, Adam Driver oraz Selena Gomez, a także Chloë Sevigny i Austin Butler.

Wszystkich widziano w Fleischmanns, w stanie Nowy Jork, gdzie najwyraźniej film powstaje. Nieoficjalnie mówi się również o udziale Daniela Craiga i Rosie Perez. Produkcja roboczo została zatytułowana “Kill The Head”, choć inne źródła podają “Dead Don’t Die”. Spekuluje się ponadto, że obraz ma być gotowy na premierę w Cannes w 2019 roku.

Dorobek Jima Jarmuscha zamyka dokument “Gimme Danger” o The Stooges.

Bill Murray ma już na koncie epizod w filmie o zombie – w “Zombieland”, a ostatnio można go było podziwiać w serialu “Extra Innings” i usłyszeć w “Wyspie psów”.

Selena Gomez z kolei ostatnio zagrała w niezależnym, krótkometrażowym horrorze “A Love Story”.

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial “Trzynaście powodów”. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande NAGO: Bóg jest kobietą (God is a woman)

https://www.instagram.com/p/BlMksIrgMqe/?hl=pl&taken-by=selenagomez

zespoły weselne