The Interrupters – “Fight The Good Fight”

Data premiery: 13-07-2018 / Wydawca: Hellcat Records

The Interrupters -
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

The Interrupters to czteroosobowy zespół z Los Angeles, znany z buntowniczego ducha i głębokiej miłości do punka, rocka, ska i 2 Tone.

The Interrupters tworzą super-energetyczny rock-n-roll, który jest równie chwytliwy co konfrontacyjny.

Wydany nakładem Hellcat Records “Fight the Good Fight”, to trzeci album The Interrupters. Został wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika, frontmana Rancid i zdobywcę nagrody Grammy – Tima Armstronga. Całość została nagrana w Ship-Rec Recorders w Los Angeles. Za miks całości odpowiadał również zdobywca nagrody Grammy – Tom Lord-Alge (Blink-182, Fall Out Boy, Weezer).

Następca “Say It Out Loud” z 2015 roku, przynosi inspirowane muzyką Two Tone, melodyjne, punkowe dźwięki, bardziej witalne niż kiedykolwiek wcześniej. Z Armstrongiem i Alge’m na czele, Aimee i bracia Bivona, przenieśli energię znaną z koncertów, niemal wszystko rejestrując na taśmie.

„Z tego procesu wynikają pewne emocje, których naprawdę nie można uzyskać cyfrowo” – mówi gitarzysta Kevin. ”Nad niczym nie można myśleć za długo – wszyscy muszą być w pełni obecni i zaangażowani. Powodowało to duże napięcie, ale także było naprawdę zabawne”.

Tracklista The Interrupters – “Fight The Good Fight”:

1. Title Holder
2. So Wrong
3. She’s Kerosene
4. Leap of Faith
5. Got Each Other (Feat. Rancid)
6. Broken World
7. Gave You Everything
8. Not Personal
9. Outrage
10. Rumors and Gossip
11. Be Gone
12. Room With a View

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande NAGO: Bóg jest kobietą (God is a woman)

zespoły weselne