Horyzont zapowiada nowy album (zobacz teledysk “Pastele farb”)

Formacja Horyzont zapowiada trzecią płytę. „Pastele farb” to tytuł ich najnowszego singla, do którego powstał już teledysk.

Zespół Horyzont istnieje od 2009 roku. W swoim dotychczasowym dorobku grupa posiada wydaną w kwietniu 2013 roku debiutancką płytę „Pochłania mnie” oraz z 2017 roku album pt. „W świetle miast”.

Nowy singiel pt. „Pastele farb” opowiada o miłości mężczyzny do dwóch najważniejszych aspektów jego życia: kobiety oraz wielkiej pasji. Dla niego są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Piosenka mówi o gonitwie za tymi bezcennymi, ulotnymi chwilami w życiu każdego z nas. Pasja oraz ukochana osoba przy boku to największe szczęście, których nie można stracić. Pastele Farb każdy ze słuchaczy może interpretować na swój własny, unikalny sposób, co czyni utwór jeszcze bardziej niezwykłym.

W teledysku wystąpił m.in. Marcin Głowacki, mistrz świata w stuncie. Towarzysząca mu Beti Hada jest najszybszą kobietą w Polsce, ponieważ na co dzień startuje w wyścigach motorowych jeżdżąc 300 km/h. W klipie występują także Katarzyna Lelek i Grzegorz Gawlik, którzy na co dzień zajmują się zawodowym jeździectwem.

Zespół Horyzont gościł także m.in. w TVP1 u Marka Sierockiego w programie„Teleexpress” i programie „Europa to my”, Polsacie „Wstawaj! Gramy”, w Eska TV w programie „Backstage Party”, „HALO Polonia” w TVP Polonia, „Muzyczna strefa” telewizji ITV, a także TV4 i TVS Silesia.

Wszyscy członkowie zespołu od wielu lat związani są z muzyką. Horyzont to duża dawka porywającej energii, nowoczesne brzmienia, oryginalny styl i niezapomniane koncerty, co udowodnili wielokrotnie – ostatnio podczas wielkiej imprezy edukacyjnej – Światowym Dniu Serca na warszawskim Podzamczu, gdzie wspólnie z Patrycją Markowską i Dawidem Kwiatkowskim zebrali przed sceną tłumy fanów.

▸ Przeczytaj również: Brodka zaśpiewała z Basią Wrońską na Open’erze (ZDJĘCIA)

Zobacz teledysk – Horyzont Pastele farb

zespoły weselne