Kubi Producent, Żabson i Young Multi w jednej produkcji. Posłuchaj “Supermana”

„Superman” to pierwsza kolaboracja z nadchodzącej płyty Kubiego Producenta.

Do produkcji Kubi Producent zaprosił Żabsona i Young Multi. W ten sam dzień, kiedy Żabson nagrał wstępną wersję „Supermana”, pomyślałem, że idealnie pasowałby tam Multi. Dograłem tam swoje wokalizy i od razu wysłałem piosenkę do niego, a na zwrotkę nie trzeba było długo czekać. Z finalnego efektu jestem bardzo zadowolony. Myślę, że vibe tej piosenki jest czymś wyjątkowym. Z jednej strony w jakiś sposób trochę czuć tutaj PRL, z drugiej strony rock and roll, a jeszcze z trzeciej – trap. Trudno wytłumaczyć klimat tej piosenki, ale wydaje mi się, ze przez to właśnie jest czymś specjalnym – dodaje Young Multi.

Klip do „Supermana” był kręcony w Energylandii. Nad produkcją czuwała ekipa H D S C V M. Generalnie, bardzo zależało mi na tym, aby wybrać miejsce, które kojarzy się z uśmiechem na twarzy. Chciałem po prostu, aby oglądanie teledysku było ciekawym przeżyciem, oraz aby każdy chciał oglądnąć go jeszcze raz – mówi Kubi.

Kubi Producent pierwsze sukcesy na scenie hip-hopowej zaczął odnosić 2 lata temu mając zaledwie 16 lat.

Pochodzący z Wadowic producent współpracował już m.in. z Bedoesem, Reto, Żabsonem, Quebonafide, Malikiem Montaną, Borixonem, Białasem oraz Kaz Balagane. Kilka miesięcy temu Kubi ogłosił swoją producencką płytę:

Póki co, powiem tylko tyle, że moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie zaskoczy każdego – napisał na swoim profilu na Facebooku.

Kolejny singiel zapowiadany jest na początek września.

▸ Przeczytaj również: Brodka zaśpiewała z Basią Wrońską na Open’erze (ZDJĘCIA)

zespoły weselne