Zedd i Elley Duhé szczęśliwi w duecie

Zedd i Elley Duhé szczęśliwi w duecie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Laureat Grammy i autor wielu hitów, które pokryły się platyną, DJ i producent Zedd połączył siły z Elley Duhé w najnowszym singlu „Happy Now”.

Zedd o najnowszym singlu – „Happy Now” to jeden z najbardziej organicznie brzmiących kawałków, jakie ostatnio napisałem. Większość tego, co słyszycie w utworze, to żywe instrumenty.

W warstwie tekstowej utwór jest zarówno wesoły i smutny, w muzycznej przeważają optymistyczne tony. Mam nadzieję, że „Happy Now” przypadnie Wam do gustu – dodaje Zedd.

Elley Duhé, którą słyszymy w utworze, dodaje: – „Happy Now” to dla mnie więcej niż piosenka. To bardzo ważny moment w moim życiu, możliwość współpracy z jednym z najlepszych DJ-ów i producentów naszych czasów. Stworzenie od zera czegoś pięknego, znaczącego, z grupą nieznajomych – o tym opowiada ten utwór. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kawałka.

„Happy Now” to następca „The Middle”, które Zedd nagrał z Maren Morris oraz Grey. Hit spędził 23 tygodnie na liście Billboard Hot 100 i zgromadził ponad 800 mln streamów. Inny przebój Zedda to duet „Stay” z Alessią Carą, za który artysta otrzymał drugą nominację do Grammy w karierze.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

zespoły weselne