MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyEd Sheeran i Anne-Marie wystąpią w duecie przed polską publicznością!

Ed Sheeran i Anne-Marie wystąpią w duecie przed polską publicznością!
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ed Sheeran i Anne-Marie koncertują obecnie razem po Europie. 27-latka występuje jako support przed występami Brytyjczyka. Dziś premiera limitowanego białego winyla Anne-Marie “Speak Your Mind”! Koncert z Edem Sheeranem już za 3 tygodnie!

Ed Sheeran i Anne-Marie przyjaźnią się od niemal dziesięciu lat. Brytyjczyk wspiera piosenkarkę i zaprosił ją do supportowania wielkiej trasy koncertowej, która przyniosła mu w tym rok już ponad 200 milionów dolarów.

REKLAMA

Warto wspomnieć, że dziś ukazał się jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów popowych 2018 roku na limitowanym białym winylu! Oczywiście jest to płyta Anne-Marie “Speak your mind”.

“Speak Your Mind” to debiutancki materiał jednej z największych obecnie światowych gwiazd popu – Anne-Marie.

Na analogowym wydaniu “Speak Your Mind” znajdują się wszystkie dotychczasowe przeboje Anne-Marie, z “Ciao Adios”, “Friends” i “2002” na czele. Album jest efektem dwuletniej pracy artystki. Nie brakuje na nim bardzo osobistych liryków a utwory Anne-Marie to historie, z którymi łatwo się utożsamić. Pierwszą pozycją na albumie jest piosenka “Cry”, dedykowana byłym chłopakom. Kompozycja “Perfect” przypomina o pielęgnowaniu miłości do siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Natomiast utwór “2002” to wspomnienie czasów dzieciństwa, który Anne-Marie napisała wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem Sheeranem.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie.

Materiały promocyjne partnera

Po wydanych w 2011 roku albumie “+” i w 2014 roku “x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą “÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku.

Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień. Jego zbliżające się koncerty 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym określane są przez media mianem “największych wydarzeń muzycznych 2018 roku”. Bilety na pierwszy z zaplanowanych występów wyprzedały się w godzinę. Pula wejściówek na drugi koncert zniknęła w równie błyskawicznym tempie.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA