MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuWojciech Mann - wyjątkowa edycja kompilacji już w sklepach

Wojciech Mann – wyjątkowa edycja kompilacji już w sklepach
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Wojciech Mann prezentuje Nieprzeboje Box” to ekskluzywne wydawnictwo zawierające dotychczasowe trzy części “Nieprzebojów” oraz bonus w postaci krążka “Kroczek 3 1/2”.

Łącznie aż 7 płyt CD z doskonałą muzyką, firmowanych nazwiskiem znanego dziennikarza muzycznego. Wojciech Mann proponując fanom muzyki „Nieprzeboje”, dostarczył tym samym kilkadziesiąt niesamowitych kompozycji, które być może nie spełniają standardów dzisiejszych komercyjnych rozgłośni, ale są absolutnym, muzycznym topem.

REKLAMA

Wszystkie części kompilacji ułożonej przez Pana Manna, zatytułowane „Krok 1”, „Krok 2” i „Krok 3” to w sumie prawie stu wykonawców i tyle samo piosenek. Pojawiają się tu między innymi Alabama Shakes, Billie Holiday, Steve Ray Vaughn, Bo Diddley, Marianne Faithfull, Black Rebel Motorcycle Club czy Royal Blood.

Specjalnie z myślą o fanach całej serii, a z drugiej strony o nadchodzących świętach i rozterkach związanych z wyborem prezentu, firma MTJ wraz z Wojciechem Mannem, przygotowała ekskluzywny box, zawierający wszystkie trzy części kompilacji „Nieprzeboje”, oraz dodatkową, dostępną wyłącznie w tym wydawnictwie płytę „Kroczek 3 i ?” z dodatkową dawką „Nieprzebojów”.

Materiały promocyjne partnera

Trudno byłoby dziś znaleźć dziennikarza muzycznego, który cieszy się większą estymą i sympatią wśród słuchaczy i widzów niż redaktor Wojciech Mann. Jego audycje uczą, bawią, otwierają przed słuchaczem nowe muzyczne rejony i powodują uśmiech na twarzy. Podobnie wygląda sytuacja z płytami z serii „Nieprzeboje”, które Wojciech Mann osobiście kompiluje i firmuje własnym nazwiskiem.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA