MUZOTAKTNEWSYMuzykaRihanna wyda dwa nowe albumy - jeden popowy, drugi w rytmie reggae

Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rihanna zapowiedziała, że wyda jeszcze w tym roku dwa albumy. Jeden popowy, a drugi w stylu dancehall. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Rihanna chce w ten sposób oddać hołd muzykom z regionu, w którego pochodzi i przybliżyć karaibską kulturę Amerykanom.

REKLAMA

Przypomnijmy, że wokalistka z Barbadosu informacje o albumie reggae podawała już jakiś czas temu. Artystka ma podobno aż 500 numerów przygotowanych przez twórców reggae przede wszystkim z Jamajki. Na album trafi 10 z nich. Wśród producentów wymienianiu są Rock City, Di Genius, TJ Records, Ricky Blaze i jamajski weteran Supa Dups.

Rihanna nowa płyta

Tymczasem na album popowy mają trafić numery skomponowane m.in przez Boi-1da i Skrilleksa. Na razie nie wiadomo nic na temat dat wydania albumów.

Materiały promocyjne partnera

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawita obraz “Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na “Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

▸ Przeczytaj również: Rekordowy teledysk Guns N’ Roses

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA