Selena Gomez z Caleb Landry Jones u Jima Jarmuscha

Selena Gomez

Caleb Landry Jones dołączył do obsady filmu “The Dead Don’t Die” Jima Jarmuscha. Wcześniej informowaliśmy, że w obsadzie znalazła się także Selena Gomez. Jim Jarmusch ma na koncie już obraz o wampirach, “Tylko kochankowie przeżyją”, teraz robi dzieło o zombie.

Do produkcji “The Dead Don’t Die” zaangażowani zostali Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Steve Buscemi oraz Selena Gomez, a także Chloë Sevigny i Austin Butler. Teraz dołączył do nich Caleb Landry Jones.

Spekuluje się, że obraz ma być gotowy na premierę w Cannes w 2019 roku. Dorobek Jima Jarmuscha zamyka dokument “Gimme Danger” o The Stooges.

Caleb Landry Jones znany jest z serialu “Twin Peaks”.

Selena Gomez z kolei ostatnio zagrała w niezależnym, krótkometrażowym horrorze “A Love Story”.

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial “Trzynaście powodów”. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae

zespoły weselne