Paul McCartney odpowie na pytania fanów – może także na Twoje!

Paul McCartney odpowie na pytania fanów – może także na Twoje!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney odpowie na pytania fanów podczas wyjątkowej sesji Q&A, która będzie transmitowana na Facebooku.

Moderatorem dyskusji będzie Jarvis Cocker, a wydarzenie odbędzie się w The Liverpool Institute for Performing Arts. Start w środę, 25 lipca, o 15:00 polskiego czasu.

Na oficjalnym fanpage’u artysty można zostawiać pytania – niektóre z nich zostaną zadane w trakcie rozmowy!

7 września do sklepów trafi najnowszy album Paula McCartneya, „Egypt Station”. W ramach promocji krążka artysta wystąpi 3 grudnia 2018 w Krakowie w Tauron Arenie.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula McCartneya, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy “Out There”.

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa. To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy – mówi Paul McCartney.

– Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland! – dodaje Paul McCartney.

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul McCartney wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj w piosence 6ix9ine

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!