Jason Derulo – wiele tanecznej muzyki przed występem artysty w Polsce

Jason Derulo LZ7
LZ7 fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Wokalno-taneczne show Jasona Derulo zostanie poprzedzone koncertem grupy LZ7, prezentującą stylistykę osadzoną w kręgu muzyki elektronicznej. Taneczne bity w sam raz nastroją uczestników głównego wydarzenia do dobrej zabawy. Show w warszawskim Torwarze 30 października zapowiada się więc z dużą dawką energetycznej i porywającej muzyki!

Członkowie LZ7 podkreślają, że są zespołem chrześcijańskim, wywodzącym się z Manchesteru powstałym w 2005 roku z inicjatywy Lindza Westa, członka formacji tanecznej The Tribe. Po jego rozpadzie założył swój zespół o nazwie LZ7. Zasili go jeszcze St Louis i Lily Jo.

– LZ7 jest bandem, który tworzy muzykę wypływającą prosto z serca i przemawiającą wprost do duszy odbiorcy – mówią o sobie członkowie zespołu. Przekonują także, że bazują na doświadczeniach z własnego życia, które pokazuje odbiorcy szerszą perspektywę na to, z jakiego środowiska wywodzą się muzycy, kim teraz są i w jaki sposób codziennie mierzą się z muzyką. A odbiorcami twórczości LZ7 są przede wszystkim młodzi ludzie, w których widzą tylko to, co najlepsze.

Zespół ma na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album LZ7 zawiera rozsławiony w świecie pierwszy singiel „So good’”, który uplasował się na wysokiej pozycji w rankingu „MTV Hits Clubland”. Formacja jest popularna w wielu rozgłośniach radiowych, jako band wydający muzykę elektroniczną w połączeniu z popem. W ich utworach możemy znaleźć podniosłe w swoim wokalu melodie i wiele ciężkiego elektronicznego basu.

LZ7 współpracował z kilkoma znakomitymi twórcami, a jednym z nich jest producent i jednocześnie laureat Nagrody Grammy – Solomon Olds.

Kolejnym ze znanych producentów jest słynny Cassell, odpowiedzialny za współpracę z gwiazdami światowego formatu, takimi jak: Duffy, Natasha Beddingfield i Plan B. Do kręgu swoich ulubionych artystów LZ7 zalicza z kolei: Avicii’ego, Zedd’a, Skrillex’a, Eminem’a czy Katy Perry.

Kilkudziesięciominutowy, energetyczny set LZ7 z pewnością nie pozostawi nikogo w miejscu i dobrze nastroi do odbioru muzyki głównego bohatera wieczoru – Jasona Derulo. Artysta wypełni kolejną część koncertu prezentując swoje największe hity, m.in. „Swalla” czy „Colors”. Wydarzenie odbędzie się 30 października w warszawskiej hali COS Torwar.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj w piosence 6ix9ine

zespoły weselne