Znany ze współpracy z Piotrem Kupichą, Ewą Farną czy Kasią Popowską kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny Marcin Kindla, zaprasza wszystkich serdecznie na wyjątkowy koncert.

Marcin Kindla
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Występ pochodzącego ze Świętochłowic artysty odbędzie się w studiu Polskiego Radia Katowice 29 listopada 2015 roku, o godz.17:00.

Marcin poza wymienioną trójką artystów, współpracował jeszcze z wieloma innymi znakomitościami polskiej sceny. Jest także autorem piosenki do popularnego serialu “Rodzinka.pl”. Muzyk zapewnia, że koncert w Katowicach będzie wyjątkowy. Przede wszystkim ze względu na inne wersje piosenek, które przygotował Marcin, a także z powodudziału w nim wspaniałych gości.

Dla artysty katowicki koncert będzie miał duży walor sentymentalny. W 2016 roku wypada bowiem 20-lecie pewnego ważnego wydarzenia. Dwie dekady temu właśnie w studiu Polskiego Radia Katowice, Marcin Kindla wspólnie z bratem wygrał całoroczną edycję konkursu “Chcę być gwiazdą” utworem “Ta jak anioł” .

Występ Marcina Kindla będzie rejestrowany, a jego zapis ukaże się w 2016 roku na CD. Już wiadomo, że wydawnictwo będzie podwójne. Jeden krążek wypełni materiał studyjny, drugi zaś koncert z Katowic.

Serdecznie zapraszamy 29 listopada do studia Polskiego Radia Katowice!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!