Charlie Puth specjalnie dla Demi Lovato (WIDEO)

Charlie Puth zadedykował Demi Lovato piosenkę podczas koncertu w Filadelfii. Wokalista zadedykował swojej koleżance piosenkę “See You Again”.

– Ta piosenka jest dla Demi Lovato. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie, nasze myśli są z nią – zapowiedział kompozycję Charlie Puth. “See You Again” to piosenka z filmu “Szybcy i wściekli 7” z 2015. To największy przebój zarówno Wiza Khalify jak i Charliego Putha.

Demi Lovato trafiła wczoraj do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny. Jak donosi policja z Los Angeles karetka została wezwana na Laurel View Drive w Hollywood Hills, gdzie mieszka Demi Lovato. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów.

Rzecznik artystki zapewnił, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre wczorajsze informacje nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

Wyrazy miłości przesłali wokalistce nie tylko fani, ale też gwiazdy, między innymi Ariana Grande, Ellen DeGeneres oraz Lily Allen.

Demi Lovato w tym roku opublikowała piosenkę “Sober” (“Trzeźwa”). Gwiazda opowiadała w utworze o swej walce z nałogiem. W piosence wokalistka przeprasza swych bliskich za picie alkoholu. Artystka w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji “Książę Czaruś” (“Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

▸ Przeczytaj również: Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae

https://www.youtube.com/watch?v=-3k5KqoZJsc

zespoły weselne