MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyThirty Seconds to Mars w Polsce: Natalia Nykiel w roli supportu!

Thirty Seconds to Mars w Polsce: Natalia Nykiel w roli supportu!
T

REKLAMA
REKLAMA

Zespół z wielokrotną platyną – Thirty Seconds to Mars –  na drugim koncercie w tym roku w Polsce – 29 sierpnia 2018 w TAURON Arena Kraków. Natalia Nykiel będzie ich supportem.

Natalia Nykiel wystąpi w roli supportu Thirty Seconds to Mars.

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Niedawno wydali piąty album studyjny. Posłuchaj kawałka “Dangerous Night” poniżej. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie.

W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii.

REKLAMA

4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.

Thirty Seconds to Mars na drugim koncercie w Polsce
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lider kapeli, Jared Leto, to także znakomity aktor. Na koncie ma Oscara za rolę w dramacie “Witaj w klubie”, a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction “Blade Runner 2049”.

Supportem koncertu w Krakowie będzie Natalia Nykiel.

Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 uzyskał status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt).

Jednocześnie Natalia Nykiel stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 155 milionów wyświetleń.

20 października 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Premierze płyty towarzyszyła spektakularna trasa koncertowa Total Tour, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w ciągu ostatnich lat.

Natalia Nykiel
Natalia Nykiel fot. Peyman Azhari © Wszelkie prawa zastrzeżone

W kwietniu br. Natalia była gościem specjalnym zespołu Thirty Seconds To Mars  na trasie „Monolith Tour” i tym samym jako jedyna w historii polska artystka wystąpiła w duecie z Jaredem Leto. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie The Spectrum Tour i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA