Jessie Reyez i „Apple Juice”: musisz po prostu stanąć i wysłuchać każdego słowa

Jessie Reyez i „Apple Juice”: musisz po prostu stanąć i wysłuchać każdego słowa
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jessie Reyez jesienią wydaje nową EP-kę. Zapowiedź tego wydawnictwa – singiel „Apple Juice” – to wyraźny sygnał, że warto czekać na cały krążek. Wokalistka znana m.in. z utworu Calvina Harrisa „Hard To Love”, w swoim nowym kawałku prezentuje soulowe wcielenie. „Apple Juice” opowiada o wyzwaniach, jakie przynosi miłość.

Jessie Reyez to jedna z najciekawszych nowych artystek z Kanady. Wystarczy naprawdę chwila, by zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Jej dotychczasowy katalog jest niewielki, ale ilość zdecydowanie jest zrekompensowana jakością – COMPLEX.

Nikt nie brzmi tak jak Jessie Reyez – TIME. Jej głos jest przepełniony szczerością i emocjami. Musisz po prostu stanąć i wysłuchać każdego słowa – BUZZFEED. Jessie Reyez to prawdziwa gwiazda – PIGEONS & PLANES. Podobnie jak w piosenkach Amy Winehouse, u Jessie słychać ściskającą za gardło szczerość – W MAGAZINE

Artystka od czasu wydania EP-ki „Kiddo” pracuje intensywnie nad nowymi utworami. Światło dzienne ujrzały m.in. „Body Count” oraz „Figures, A Reprise”. Jessie otrzymała nagrodę Juno za Debiut Roku oraz dwie nominacje do 2018 MTV Video Music Awards, w kategoriach Push Artist of the Year – Marzec 2018 oraz Wideo z Przesłaniem – „Gatekeeper”. Reyez jest współautorką wielkiego przeboju Calvina Harrisa i Dua Lipa „One Kiss”. Obecnie artystka koncertuje jako support Halsey na trasie Hopeless Fountain Kingdom.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

zespoły weselne