Wakacyjna trasa dwójki w Zamościu – Kto wystąpi? (WIDEO)

Wakacyjna trasa Dwójki (Lato, muzyka, zabawa) - Sprawdź kto wystąpi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lato, muzyka, zabawa, czyli wakacyjna trasa Dwójki 2018. Już teraz na MUZOTAKT.pl pełen program. Kto wystąpi podczas koncertu organizowanego przez TVP2 w najbliższy weekend w Zamościu?

Już 29 lipca Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018 odwiedzi Zamość! Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 29 lipca w Zamościu. Początek o godz. 20:05, w Dwójce. Oczywiście na żywo! Wystąpi plejada gwiazd polskiej estrady.

Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018: PROGRAM.

Wiemy już na pewno, że na Rynku Wielkim wystąpią:

Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Będzie też gość zagraniczny, czyli Ray Wilson, który zagra z własnym zespołem, ale wystąpi także w duecie z Patrycją Markowską.

Koncert, który rozpocznie się o godz. 20.05 poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska.  Zza kulis będą je wspierać Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.

Kolejne koncerty odbędą się: 5 sierpnia w Stalowej Woli oraz 31 sierpnia w Gdańsku.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

Początek transmisji z koncertu w Zamościu już w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!