Paul McCartney w Abbey Road

Paul McCartney odpowie na pytania fanów – może także na Twoje!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney powrócił na Abbey Road!

Paul McCartney odtworzył tym samym legendarną okładkę płyty The Beatles. Tego samego dnia w studiu nagraniowym Abbey Road Studios odbył się ekskluzywny odsłuch nowego albumu McCartneya „Egypt Station”.

Wśród gwiazd, które pojawiły się na tym wydarzeniu znaleźli się m.in. Johnny Depp, Orlando Bloom, Kylie Minogue i Stormzy. Premiera płyty zaplanowana jest na 7 września.

W ramach promocji nowego krążka, Paul McCartney wystąpi 3 grudnia 2018 w Krakowie w Tauron Arenie.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula McCartneya, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy “Out There”.

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa. To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy – mówi Paul McCartney.

– Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland! – dodaje Paul McCartney.

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul McCartney wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Bilety w cenie od 279 zł w sprzedaży ogólnopolskiej od 20 lipca od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!