MUZOTAKTKonkursyWynikiEd Sheeran w Warszawie: Wygraj podwójny bilet na koncert!

Ed Sheeran w Warszawie: Wygraj podwójny bilet na koncert!
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ed Sheeran w Warszawie – chcesz wygrać bilet? Ruszył kolejny konkurs „STREAM 2 WIN” w serwisie streamingowym TIDAL. Tym razem do wygrania są podwójne bilety na pierwszy z dwóch koncertów Eda Sheerana, który odbędzie się już 11 sierpnia. Szczegóły konkursu już teraz na MUZOTAKT.pl

Ed Sheeran niebawem odwiedzi Polskę – chcesz zobaczyć koncert gwiazdora? Klienci sieci Play mają okazję wygrać podwójne bilety na koncert Eda Sheerana w serwisie streamingowym TIDAL.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie „STREAM 2 WIN” należy odsłuchać specjalną konkursową playlistę.

W trakcie odtwarzania playlisty, w aplikacji mobilnej TIDAL pojawi się powiadomienie z przyciskiem „Biorę udział. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik zostaje automatycznie przekierowany do pytania konkursowego. Konkurs potrwa do niedzieli 29.07.2018 roku.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie.

Materiały promocyjne partnera

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń.

W Polsce krążek uzyskał status diamentowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Ed Sheeran w 2017 roku zwyciężył w rankingu najlepiej zarabiających muzyków na świecie. Zbliżające się koncerty Eda Sheerana 11 i 12 sierpnia mają status wyprzedanych. Bilety na wydarzenia zniknęły w niespełna godzinę.

Jak zarejestrować się w TIDAL

Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony.

Rejestracja za pomocą adresu e-mail

Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności. Kliknij “Kontynuuj”, aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter

Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz – ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo! Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij “Zapomniałem hasła” na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA