Gwyneth Paltrow ciągle kocha Chrisa Martina

Chris Martin z Coldplay i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gwyneth Paltrow chciała mieć kolejne dziecko z Chrisem Martinem. Po czterech latach od rozwodu z Chrisem Martinem aktorka przyznaje, że bardziej boleśnie przeżyła tamten okres.

Gwyneth Paltrow nie mogła zrozumieć reakcji ludzi na oświadczenie o rozstaniu. Aktorka napisała wówczas, że para zdecydowała się na “świadome rozstanie” (“conscious uncoupling”).

– Nie mogłam zrozumieć gwałtownej reakcji ludzi – wspomina Gwyneth Paltrow. – Tak naprawdę chciałam napisać, że boleśnie przeżywamy rozstanie. Że ponieśliśmy porażkę i że będziemy starali się żyć dalej. Nie zdawałam sobie sprawy, że mój język może być tak źle zrozumiany.

Gwyneth Paltrow przyznała tez, że przed rozstaniem chciała mieć trzecie dziecko z piosenkarzem.

– Na początku po rozstaniu było naprawdę ciężko – wspomina aktorka. – Nie chciałam go widzieć, nie chciałam z nim jeść obiadów i on nie chciał jeść ze mną obiadu. Na szczęście oboje mamy podobne podejście do wychowania dzieci. Mamy podobne systemy wartości, więc staram się skupić na tym co można kochać w Chrisie. A tych rzeczy jest naprawdę sporo, więc nie tak trudno go kochać. Poza tym mam do niego absolutne zaufanie.

Coldplay
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to “A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku.

Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę “Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w filmach “Bezwstydny Mortdecai” i “Spider-Man: Homecoming”. Niedawno zakończyła prace na planie “Avengers: Wojna bez granic”.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!