Alvaro Soler jeszcze bardziej taneczny – “La Cintura”. Gościnnie wielkie gwiazdy!

„La Cintura” – najbardziej taneczny przebój tego lata – doczekał się nowej wersji. W remiksie, poza Alvaro Solerem, słyszymy także niezwykle popularną Tini oraz amerykańskiego rapera Flo Rida. Cała trójka pojawia się w nowym teledysku. Wakacyjny klip powstawał m.in. w Miami. Na punkcie piosenki i układu tanecznego „La Cintura” oszalał cały świat.

Znakomity singiel, w którym Alvaro Soler z rozbrajającą szczerością przyznaje, że nie potrafi tańczyć, znajduje się w ścisłej czołówce największych hitów tegorocznych wakacji. Po marcowej premierze, utwór znalazł się na 5. miejscu globalnego zestawienia najpopularniejszych piosenek w iTunes, a także zdominował Airplaye w wielu europejskich krajach, w tym w Polsce. Dziennie w Spotify utwór notuje milion streamów, ma także status złotej lub platynowej płyty w wielu krajach, m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Finlandii czy Szwajcarii.

W nowej wersji „La Cintura” gościnnie pojawia się argentyńska aktorka i piosenkarka Tini, którą cały świat pokochał dzięki głównej roli w serialu „Violetta”, a także amerykański raper Flo Rida, znany dzięki takim przebojom jak „Whistle”, „Wild Ones” ft. Sia czy „Right Round” ft. Kesha. Roztańczone trio w wakacyjnym klipie sprawia, że „La Cintura” brawurowo wkracza na rynek międzynarodowy.

Debiutancki album Alvaro Soler – „Eterno Agosto” przyniósł takie hity jak „Sofia” (#1 w 17 krajach, Top 5 w 30 krajach), „El Mismo Sol” czy „Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song)”.

Krążek zdobył łącznie ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień (w Polsce potrójna platyna). Jego kanał na YouTube dziennie oglądany jest 1,7 mln razy.

– Kiedy pisałem tekst „La Cintura”, cały czas wydawało mi się, że powinienem wyrzucić wzmiankę o biodrach z refrenu, bo jestem fatalnym tancerzem. Potem stwierdziłem jednak: czemu nie powiedzieć głośno o moich kompleksach? O tym, że wyglądam jak idiota kiedy tańczę? Żeby było jeszcze lepiej, teraz dostają filmiki z całego świata, na których ludzie tańczą do mojej piosenki. Uwielbiam je! – opowiada Alvaro.

Nowa wersja piosenki i teledysku „La Cintura” sprawia, że biodra (i nie tylko) na całym świecie zaczną tańczyć w rytm przeboju Alvaro. Do końca lata jeszcze bardzo daleko!

7 września do sklepów i serwisów cyfrowych trafi nowy album Alvaro Solera „Mar De Colores”. Zobacz nową wersję “La Cintura” z udziałem Tini i Flo Rida!

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

zespoły weselne