MUZOTAKTNEWSYFilmAgnieszka Grochowska i Maciej Musiał praktycznie nie wychodzą z łóżka

Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał praktycznie nie wychodzą z łóżka
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Maciej Musiał romansuje z Agnieszką Grochowską. Mateusz Damięcki odkrywa swoje zalety. A Olaf Lubaszenko udowadnia, że wcale nie jest taki święty. Zobacz zwiastun filmu “Miłość jest wszystkim” na MUZOTAKT.pl

Już w listopadzie na ekranach kin zagości “Miłość jest wszystkim”, komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt.

REKLAMA

Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz.

– Nasz film “Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi – mówi Dorota Chamczyk, producent TVN.

– O tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść ku pokrzepieniu serc.

Materiały promocyjne partnera

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos. Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń.

W najnowszej komedii “Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej.

Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

“Miłość jest wszystkim” w kinach od 23 listopada.

▸ Przeczytaj również: Wakacyjna trasa dwójki w Zamościu – Kto wystąpi? (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA