Alan Walker wraca z murowanym kandydatem na hit – posłuchaj “Darkside”!

Mający na koncie więcej hitów niż lat (no prawie…), Alan Walker powraca z nowym singlem pt. “Darkside”. W piosence usłyszymy aż dwie wokalistki – pochodzącą z Ibizy Au/Rę i Norweżkę Tomine Harket i będzie to druga po “All Falls Down” część muzycznej trylogii “World Of Walker”. Czy piosenka okaże się hitem lata 2018? Sprawdźcie już teraz na MUZOTAKT.pl

W ciągu trzech lat Alan Walker stał się jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych i zdecydowanie jednym z najciekawszych nazwisk w muzyce elektronicznej.

Ma na koncie ponad 12 miliardów odtworzeń swoich piosenek i klipów w internecie, a ostatni przebój “All Falls Down” z Noah Cyrus na wokalu przekroczył pół miliarda odtworzeń. Wszystko zaczęło się w grudniu 2015 za sprawą singla “Faded”, a chwilę później “Sing Me To Sleep”, które zrobiły oszałamiającą karierę pod każdą szerokością geograficzną.

Kolejne single “Tired” (feat. Gavin James), “The Spectre” i “All Falls Down” (feat. Noah Cyrus & Digital Farm Animals) potwierdziły zdolność Alana do produkowania chwytliwych, wpadających w ucho przebojów.

Tegoroczne lato i jesień upłynie Walkerowi pod znakiem intensywnej trasy koncertowej – w ramach jej 1 grudnia zobaczymy go w Polsce w poznańskiej Hali MTP nr 2 – ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

Alan Walker znany jest też z remiksów – najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.

Alan Walker był gwiazdą Eska Music Awards w 2016 roku, grał też na największych europejskich festiwalach takich jak Lolapalooza, Creamfields czy Tomorrowland. Muzyk występował także jako support Rihanny na europejskich koncertach, będących częścią ANTI Tour World.

▸ Przeczytaj również: Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae

zespoły weselne