Cleo rozebrana? Klip bez cenzury (Możecie zobaczyć ujęcia bez pixeli)

Cleo na prośbę fanów opublikowała teledysk “Eva” bez cenzury. Czy rzeczywiście gwiazda zdecydowała się na odważne sceny i wystąpiła w klipie rozebrana? Sprawdźcie koniecznie materiał wideo zza kulis bez cenzury!

Zlikwidujemy “zapixelowane” krateczki na prośbę wszystkich łaknących odkrycia tajemnic – zapowiadała Cleo na Instagramie. Niestety emocje szybko opadły, a wielu fanów jest jednak nie zadowolonych. Jak się okazuje, gwiazda wszystkich nabrała.

“Oszusty!”, “Ja też czuję się oszukany” czy “Anuluję subskrypcję, ponieważ nie można tak oszukiwać ludzi. I mi nie chodzi o to, że nie pokazała się nago, tylko o to, że mogła od razu pokazać się w biustonoszu, a nie oszukiwać ludzi przez media i inne portale, że jest tam nago”- czytamy w komentarzach.

Na początku czerwca wokalistka zadbała, by temperatura była odpowiednio wysoka. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę niebezpiecznie… Wszystkie media rozpisywały się, że Cleo wystąpiła nago w teledysku do piosenki “EVA”.

Nieocenzurowany klip EVA

“Dostałam dziesiątki tysięcy próśb o pokazanie materiału bez cenzury… mało, że próśb… przychodziły też LISTY z petycjami z podpisami” – napisała piosenkarka na Instagramie. W końcu na jej kanale na YouTube znalazł się materiał zza kulis i wszystko okazało się jasne. Za pixelami sugerującymi nagość krył się po prostu cielisty kostium kąpielowy. Artystka zażartowała też, że pozwie wszystkich, którzy obrażali ją za to, że się “rozebrała”, a całej sytuacji w nagraniu towarzyszy mem z nosaczem sundajskim z tekstem: “Osz kurła oszukaly”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae

Cleo rozebrała się w teledysku EVA?

ZOBACZ TELEDYSK
BEZ CENZURY