MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAriana Grande rezygnuje z Instagrama przez fanów?

Ariana Grande rezygnuje z Instagrama przez fanów?
A

REKLAMA
REKLAMA

Ariana Grande postanowiła zrezygnować z aktywności w mediach społecznościowych. Skąd taka decyzja? Czy to fani doprowadzili do tego?

Ariana Grande ma na Instagramie ponad 124 miliony fanów. Piosenkarka właśnie oświadczyła, że rezygnuje z aktywności w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie oraz Twitterze może być przez dłuższy czas nieaktywne.

REKLAMA

Przypomnijmy, że wcześniej jej chłopak Pete Davidson usunął wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama.

Ariana Grande i Pete Davidson to jedna z najgorętszych par show-biznesu ostatnich tygodni

Gwiazdy mają wielu fanów na całym świecie, ale także hejterów, którzy nie dają żyć.

“Internet jest złym miejscem i nie sprawia, że ​​czuję się dobrze. Kocham was wszystkich i jestem pewien, że wrócę w pewnym momencie” – pisał wówczas Davidson.

Czy popularna wokalistka postanowiła także usunąć się w cień po tym jak fani komentują każdy, nawet najmniejszy krok? Bo przecież za każdym razem nie brakowało też słów krytyki. Czy Arianie i Pete po prostu chcą to zakończyć, bo mieli tego dość?! Ostatnie zdjęcie jakie opublikowała Ariana Grande to selfie z księżycem w podpisie i… zablokowanymi komentarzami. Czy tak właśnie Ariana Grande żegna się z Instagramem?

“Tak! Najprawdopodobniej to tam będę coś od teraz dodawała. Biorę przerwę od Instagramu i Twittera. Czasami nie mogłam nic zrobić i wpadałam w jakieś negatywne g**no, szczerze nie jest to tego warte” – napisała gwiazda.

Ariana Grande i Pete Davidson od samego początku bardzo chcieli dzielić się z fanami swoim szczęściem, ale to przykład, że taki publiczny związek nie ma sensu i nie radzą sobie z nadmiarem hejtu.

▸ Przeczytaj również: Rihanna wyda dwa nowe albumy – jeden popowy, drugi w rytmie reggae

Ariana Grande Instagram

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA