MUZOTAKTFotorelacjeMonika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA)

Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA)
M

REKLAMA
REKLAMA

Na potrzeby serialu “Rojst”, nowej produkcji platformy Showmax, Monika Brodka przygotowała nową wersje przeboju “Wszystko, czego dziś chcę” z lat 80-tych z repertuaru Izabeli Trojanowskiej. Na MUZOTAKT.pl możecie zobaczyć zdjęcia z planu teledysku.

Monika Brodka przerabia kultowy przebój lat 80-tych z repertuaru Izabeli Trojanowskiej. Piosenka powstała na potrzeby serialu zatytułowanego  “Rojst”, który już 19 sierpnia trafi na platformę Showmax.

REKLAMA

Charyzmatyczna wokalistka polskiej sceny muzycznej nagrała autorską wersję utworu utrzymaną w stylistyce dusznych czasów PRL-u. Wyjątkowa scenografia, stroje, muzyka i światło przeniosą Was gdzieś do małego miasteczka w Polsce z lat 80-tych.

Nad produkcją singla czuwał A_GIM, jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce.

Od początku wiedzieliśmy z Moniką, że utwór będzie musiał wybrzmieć zupełnie inaczej. Chcieliśmy utrzymać ducha okresu, w jakim powstał oryginał, ale stosując nowoczesne narzędzia. W naszej wersji chcieliśmy nadać dużo bardziej mrocznego, brudnego, dusznego klimatu. Taka też jest scena, której utwór towarzyszy. – powiedział A_GIM, producent utworu.

W produkcji Jana Holubka grają między innymi: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Magdalena Walach, Zofia Wichłacz oraz Agnieszka Żulewska.

Akcja serialu „Rojst” rozgrywa się na początku lat 80. w małym mieście na południowym zachodzie Polski.

Dochodzi tam do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (gra go Andrzej Seweryn) – doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody Piotr Zarzycki (w tej roli Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Zaczyna on własne śledztwo dziennikarskie. Tytułowy rojst to bagno, z którego trudno się wydostać, które ma symbolizować sytuację, w której znajdują się głowni bohaterowie.

Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA) Monika Brodka: Zobacz jak powstawał klip do serialu Rojst (ZDJĘCIA)

Singiel Brodka & A_GIM “Wszystko czego dziś chcę” (z serjalu Rojst na Showmax) dostępny na MP3 i w streamingach:

Kayax.lnk.to/WszystkoCzegoDzisChce

Brodka

Piosenkarka, kompozytorka, jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Ostatni album Brodki – “Clashes”, który ukazał się w 2016 roku na całym świecie, prawie od razu pokrył się platyną. Trasa promująca tę płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii. W tym roku jako jedna z najwybitniejszych muzyków w Polsce dołączyła do grona artystów występujących w kultowej serii koncertów MTV Unplugged, już niedługo ukaże się płyta z zarejestrowanym, akustycznym koncertem.
Facebook: www.facebook.com/BrodkaMusic
Instagram: www.instagram.com/missbrodka

A_GIM

Agim Dżeljilji – jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworząc grupę Őszibarack, od 2004 roku wydał cztery albumy długogrające, których powodzenie zaowocowało występami na wielu zagranicznych festiwalach (m.in. Eurosonic czy Europavox). Współpracował z zespołem Husky. Przez ostatnie lata, wraz z Igorem Pudło ze Skalpela i Jankiem Młynarskim współtworzył projekt Nervy, łącząc swoje fascynacje brzmieniem syntezatorów z żywym instrumentarium. Dziś kontynuuje działania pod tym szyldem w pojedynkę, wspierany przez sekcję dętą, z którą w maju tego roku występował na żywo w kultowym berlińskim Berghain. A_GIM to też producent, który chętnie wciela się w rolę remiksera, biorąc na warsztat m.in. kompozycje Noviki, Hey czy Baascha. Z tą pierwszą współpracuje na stałe, mając duży wpływ na brzmienie jej kolejnych wydawnictw. I choć praca grupowa wychodzi mu wyjątkowo dobrze, o czym świadczą również ostatnie poczynania w składzie orkiestry Męskiego Grania, artysta postanowił w końcu spróbować swoich sił solo.
Facebook: www.facebook.com/AGIMDZE

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA