Brat Johna Mausa, Joe Maus nie żyje. Koncert na OFF Festival odwołany

John Maus Off Festival
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Organizatorzy OFF Festival poinformowali, że John Maus nie przyjedzie na koncert do Katowic. Odwołał też pozostałe występy, po tym jak zmarł jego brat i współpracownik, Joe Maus.

– Z przykrością informujemy, że Joe Maus zmarł w sobotę, 28 lipca w Cesis na Łotwie, podczas trasy koncertowej z bratem Johnem. Ci z nas w Ribbon Music & Domino Recording Co., którzy mieli przyjemność pracować z Joe, stałym członkiem w zespole jego brata od samego początku, mają złamane serca – czytamy w oficjalnym komunikacie.

– Składamy najgłębsze i najszczersze kondolencje rodzinie Joego, Roberta, Sue, Kevina, Stephanie i Johna Mausa, a także jego kolegom z zespołu, Luke’owi i Jonathanowi, jego przyjaciołom i wszystkim, którzy ponieśli tę tragiczną stratę. W imieniu rodziny Maus uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności Johna, jego rodziny i zespołu w tym trudnym czasie. Informujemy, że wszystkie nadchodzące koncerty Johna Mausa są anulowane.

Ekipa OFF Festival zapowiedziała, że wkrótce poda, kto zastąpi Johna Mausa w line-upie festiwalu.

Przypomnijmy, że OFF Festival odbędzie się w dniach 3-5 maja 2018 roku, w Katowicach.

Pierwszego dnia imprezy wystąpią m.in. M.I.A., Jon Hopkins, Bishop Nehru oraz Hańba, a także Kult wykonujący na żywo materiał z albumu “Spokojnie”. Dzień później gwiazdą wieczoru będzie Charlotte Gainsbourg. Ponadto pojawią się Turbonegro, Aurora czy …And You Will Know Us By The Trail of Dead. Trzeciego i ostatniego dnia festiwalu zagrają Ariel Pink, Grizzly Bear, Zola Jesus, Clap Your Hands Say Yeah i Furia.

Szczegółowy program znajduje się pod tym adresem.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande rezygnuje z Instagrama przez fanów?

zespoły weselne