Marcus & Martinus w Polsce jako support Jasona Derulo

Marcus i Martinus Marcus & Martinus - norweski duet pop na jedynym koncercie w Polsce!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marcus & Martinus zagrają jako support przed koncertem Jasona Derulo w Polsce. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

16-letni norwescy bliźniacy, Marcus & Martinus robiący furorę wśród młodej widowni, przyjadą do Polski.

Marcus & Martinus wystąpią razem z Jasonem Derulo na scenie warszawskiej hali COS Torwar. Koncert zaplanowany na 30 października poprzedzi wschodząca gwiazda EDM – zespół LZ7.

Marcus & Martinus ze Skandynawii są absolutnie największym fenomenem muzyki popowej w ostatnich latach. Zaledwie 16-letni, norwescy bracia bliźniacy już zajęli solidną pozycję i odnieśli ogromny sukces w większości krajów Europy.

Wyjątkowo wpadająca w ucho muzyka pop i ich magnetyzująca prezencja sceniczna sprawia, że wprost niemożliwym jest, aby ich nie polubić! Potwierdzeniem tego jest stale rosnąca rzesza fanów M&M na całym świecie. Ich pierwsza europejska trasa „Moments tour” objęła 14 krajów i 28 wyprzedanych koncertów.

Co ważne, bracia dopiero zaczynają pisać swoją historię! Ich błyskawiczna kariera rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy wygrali konkurs „Melodi Grand Prix Junior”. Po dwóch latach ukazał się debiutancki album studyjny zatytułowany „Hei”, który przez 64 tygodnie, a więc ponad rok, utrzymywał się na pierwszym miejscu norweskiej listy sprzedaży.

Nic więc dziwnego, że bliźniakami zainteresował się Jason Derulo, który, jak się okazuje, jest jednocześnie jednym z największych ich idoli.

– Jesteśmy wdzięczni i czujemy się wyróżnieni otrzymując zaproszenie do udziału w trasie koncertowej genialnego artysty, jakim niepodważalnie jest Jason Derulo – mówi Martinus Gunnarsen, który nie ukrywa, że Amerykanin jest dla nich wzorem do naśladowania.

– Jason jest także genialnym artystą i wspaniałym człowiekiem, więc tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy z nim współpracować. Dołączenie do jego fantastycznego tournée jest wprost spełnieniem naszych marzeń. Jesteśmy także niezwykle szczęśliwi za możliwość ponownego odwiedzenia Europy i spotkania po raz kolejny naszych fantastycznych fanów – dodaje Marcus Gunnarsen.

O sile talentu młodych braci będzie się można przekonać już za trzy miesiące, 30 października na jedynym koncercie w Polsce. Marcus i Martinus wystąpią u boku Jasona Derulo w hali COS Torwar. Tuż przed nimi zaprezentuje się zespół muzyki elektronicznej LZ7.

Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik.

▸ Przeczytaj również: Doda oddała oddała hołd Korze! Przechodzą dreszcze (WIDEO)

zespoły weselne