MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona

Jennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona
J

REKLAMA
REKLAMA

Podczas rozdania nagród MTV Video Music 2018 Jennifer Lopez otrzyma za całokształt twórczości Michael Jackson Video Vanguard Award. To wielkie wyróżnienie.

Jennifer Lopez nie tylko odbierze nagrodę im. Michaela Jacksona, ale także wystąpi na żywo podczas uroczystości, która odbędzie się w Nowym Jorku w Radio City Music Hall już 20 sierpnia.

Wokalistka otrzymała w tym roku nominację za singel „Dinero”. To pierwszy występ Jennifer Lopez na MTV Video Music Awards od 2001 roku.

REKLAMA

Wcześniej nagrodę tę otrzymali Michael Jackson (jeszcze nie nosiła wtedy jego imienia), Madonna, Guns N’ Roses, Britney Spears, Justin Timberlake, Beyonce, Kanye West, Rihanna oraz and P!nk.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat.

Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

▸ Przeczytaj również: Scorpions uczcili pamięć Kory, co zrobiło piorunujące wrażenie! (WIDEO)

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA