MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJennifer Lopez ze specjalną nagrodą na gali MTV Music Video Awards 2018

Jennifer Lopez ze specjalną nagrodą na gali MTV Music Video Awards 2018
J

Transmisja z gali w nocy 20 sierpnia!

REKLAMA
REKLAMA

Jennifer Lopez odbierze nagrodę „Michael Jackson Video Vanguard Award” i wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018.

Stacja MTV zdradziła, że w tym roku nagrodę “Michael Jackson Video Vanguard Award” otrzyma światowej sławy gwiazda, Jennifer Lopez. Piosenkarka, która nominowana jest również w dwóch kategoriach za swój ostatni singiel „Dinero”, pojawi się na gali MTV VMA po raz pierwszy od 2001 roku.

Jennifer Lopez jest obecna na światowej scenie muzycznej od ponad dwóch dekad. Bez wątpienia jest jedną z najbardziej wpływowych osób obecnych w branży muzycznej, filmowej, telewizyjnej, modowej, świetnie radzi sobie w biznesie oraz jest znaną filantropką.

Jennifer Lopez dołączy do prestiżowej listy osób, które otrzymały nagrodę „Vanguard Award”, na której widnieją takie nazwiska jak Michael Jackson, Madonna, Guns N’ Roses, Britney Spears, Justin Timberlake, Beyoncé, Kanye West, Rihanna oraz P!nk.

REKLAMA

Gala wręczenia nagród MTV VMA odbędzie się w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i transmitowana będzie na żywo w ponad 180 krajach docierając do ponad pół miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Transmisja na MTV Polska w nocy 20 sierpnia o godz. 03:00.

Od wydania swojego pierwszego albumu “On the 6” w 1999 roku, Jennifer Lopez dokonała rewolucji na światowej scenie muzycznej. Łącznie gwiazda sprzedała ponad 80 milionów wydawnict, 40 milionów albumów, nagrała wiele topowych utworów oraz trzy krążki, które znalazły się w światowej czołówce najlepiej sprzedających się płyt w historii.

Lopez odcisnęła swoje piętno także na kinie i telewizji. Jej filmy zarobiły ponad 2,9 miliarda dolarów na całym świecie. Obraz „Selena”, opowiadający o życiu latynoskiej artystki, zyskał szerokie uznanie. Równoczesne wydanie przez Lopez jej drugiego albumu “J.Lo” oraz główna rola w komedii romantycznej “Powiedz tak” sprawiło, że została ona pierwszą kobietą, która w tym samym tygodniu wydała płytę numer jeden i wystąpiła w kasowym hicie.

Piosenkarka posiada także własną wytwórnię filmową-telewizyjną, Nuyorican Productions, która odpowiada m. in. za film „Chłopak z sąsiedztwa”, serial „The Fosters” oraz hit NBC “Uwikłana”, w którym Lopez zagrała główną rolę. Artystka jest także producentem wykonawczym oraz członkiem jury w popularnym talent show NBC „World of Dance”. Wkrótce gwiazda powróci na wielkie ekrany w komedii romantycznej „Second Act”, w którym pojawią się także Leah Remini, Milo Ventimiglia i Vanessa Hudgens.

Ponadto, Jennifer Lopez poświęca dużo czasu na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych.

Po huraganach Irma i Maria, Lopez i Alex Rodriguez osobiście przekazali milion dolarów na pomoc humanitarną dla Puerto Rico i brali czynny udział w kampanii „Somos Una Voz”, której celem było dostarczenie niezbędnej pomocy ludziom żyjącym w miejsach dotkniętych przez żywioł.

Lopez i Rodriguez zorganizowali także wydarzenie „One Voice: Somos Live!”, dzięki któremu udało się uzbierać ponad 35 milionów dolarów na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych. W kwietniu 2018 roku Lopez znalazła się na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi” magazynu TIME.

Producentami wykonawczymi MTV VMA 2018 są Bruce Gillmer i Jesse Ignjatovic Za produkcję odpowiada Melanie Block. Kierownikiem muzycznym jest Amani Duncan, a za artystów odpowiada Wendy Plaut.

▸ Przeczytaj również: Doda oddała oddała hołd Korze! Przechodzą dreszcze (WIDEO)

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA