Ariana Grande nie przejmuje się krytyką i zmienia tytuł piosenki na “Pete Davidson”

Ariana Grande i Pete Davison już się zaręczyli.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande niedawno ogłosiła, że napisała piosenkę o swojej nowej miłości. Teraz gwiazda zmieniła tytuł piosenki o Pete Davidsonie, żeby nikt nie miał wątpliwości o kim śpiewa.

Ariana Grande i Pete Davidson to jedna z najgorętszych par show-biznesu ostatnich tygodni. Mimo ostrej krytyki ze strony fanów wokalistka w ostatniej chwili postanowiła zmienić tytuł jednej z piosenek na nowym albumie “Sweetener”, który ukaże się 17 sierpnia.

By pokazać hejterom, co sądzi o ich krytyce, piosenkarka zdecydowała się na kolejny krok. Zamiast kompozycji “Pete” fani dostaną teraz piosenkę “Pete Davidson”. Oto co powiedziała Ariana Grande, gdy jeden z fanów zapytał ją o powody tej zmiany.

– Kocham jego nazwisko i kocham jego – napisała Ariana Grande. – Muzyka nie przemija. Muzyka przeżyje tatuaże, pamieć, nas samych. Chciałam więc w ten sposób zostawić ślad mojej miłości.

Ariana Grande niedawno dostała od Pete’a Davidsona zaręczynowy pierścionek za niemal 100 tysięcy dolarów. Pierścionek został wykonany na zamówienie przez Grega Yunę, nowojorskiego jubilera znanego jako Mr. Flawless. Pierścionek został zrobiony z platyny. Wielkość diamentu to 3,03 karata.

Ariana Grande i Pete Davidson spotykają się od połowy maja.

Ariana Grande nie tak dawno rozstała się z Makiem Millerem. Pete Davidson zakończył dłuższy związek z aktorką Cazzie David. Pete Davidson poza regularnymi występami w “Saturday Night Live” ma także na koncie film “Wykolejona “.

Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Wokalistka nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

▸ Przeczytaj również: Doda oddała oddała hołd Korze! Przechodzą dreszcze (WIDEO)

zespoły weselne