MUZOTAKTNEWSYGwiazdyKora spocznie na Powązkach w Warszawie (data i godzina pogrzebu)

Kora spocznie na Powązkach w Warszawie (data i godzina pogrzebu)
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Pogrzeb liderki zespołu Maanam odbędzie się za tydzień w Warszawie. Kora, czyli Olga Sipowicz zostanie pochowana 8 sierpnia na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie – poinformowała rodzina artystki. “Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia” – podkreślił jej mąż Kamil Sipowicz.

Kora spocznie na Powązkach w Warszawie. “Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie – poinformowali: Kamil Sipowicz, Rodzina, Katarzyna Litwin.

Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół, a także – jak zaznaczyli – “wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie”.

REKLAMA

“Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła II w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamojskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc” – napisała rodzina.

“Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia” – podkreślił Kamil Sipowicz.

Kora, która od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową, zmarła w sobotę.

Materiały promocyjne partnera

Miała 67 lat. Była polską wokalistką rockową i autorką tekstów piosenek, w latach 1976-2008 liderką zespołu Maanam.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato poważnie chora – wystąpiły komplikacje!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Kora
REKLAMA