Oglądaj na żywo festiwal Lollapalooza (Arctic Monkeys, The Weeknd, Franz Ferdinand)

Transmisję z festiwalu Lollapalooza można oglądać również za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej.

Oglądaj na żywo festiwal Lollapalooza (Arctic Monkeys, The Weeknd, Franz Ferdinand)
fot. Jeremy Deputat © Wszelkie prawa zastrzeżone

Oglądaj na żywo koncerty Arctic Monkeys, The Weeknd, Franz Ferdinand i wielu innych artystów grających na festiwalu Lollapalooza 2018. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz możesz dołączyć do jednego z najlepszych światowych festiwali Lollapalooza i oglądać na żywo koncerty takich artystów, jak Arctic Monkeys, The Weekend, Franz Ferdinand, Tyler, the Creator, Post Malone, Rusko, Jack White, The National, Vampire Weekend, ODESZA, Logic, LL Cool J i wielu innych.

Livestream na www.RedBull.tv startuje 3 sierpnia o 1:00 w nocy.

W nocy z 2 na 3 sierpnia rozpoczyna się jedno z najważniejszych światowych wydarzeń muzycznych – festiwal Lollapalooza.

Przez najbliższe 4 dni na rozstawionych w Grant Parku w Chicago scenach wystąpią topowi artyści z całego świata. Dzięki livestreamowi w Red Bull TV, każdy będzie mógł dołączyć do grona festiwalowiczów i obejrzeć koncerty, bez względu na miejsce, w którym się znajduje.

Relacja obejmie cztery kanały, w tym jeden gwarantujący wciągające wrażenia w technologii VR180. Zobaczyć będzie można ponad 50 występów artystów takich, jak: The Weeknd, Jack White, Arctic Monkeys, The National, Vampire Weekend, ODESZA, Logic, Post Malone, Khalid, Tyler, The Creator, Chvrches, St. Vincent, Zedd, WALK THE MOON, LL Cool J i wielu innych.

W tym roku Red Bull TV oferuje widzom zupełnie nowe przeżycia w technologii VR180, dzięki której w czasie rzeczywistym przeniosą się prosto pod scenę festiwalu Lollapalooza.

Relację na żywo z terenu festiwalu poprowadzą dziennikarz, muzyk i producent Sal Masekela oraz DJka i jednocześnie osobowość telewizyjna i radiowa Hannah Rad. Wspólnie przedstawią widzom najświeższe informacje o gościnnych występach, ekskluzywne wywiady, festiwalowe trendy i wiele więcej.

LIVESTREAM Z LOLLAPALOOZA: 3 – 6 SIERPNIA

Pełen program artystów oraz player ze streamem znajdują się na www.redbull.tv/lollapalooza

Transmisję z festiwalu Lollapalooza można oglądać również za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej. Ściągniesz ją na swoje urządzenie tutaj.

O Lollapalooza

Od początków swojego istnienia – czyli przez ostatnie 27 lat – Lollapalooza niezmiennie szczyci się w festiwalowym świecie mianem nowatorskiego wydarzenia. Był to pierwszy festiwal, który zgromadził na jednej scenie reprezentantów różnych gatunków muzycznych. Jednocześnie był to pierwszy festiwal objazdowy, jako pierwszy trwał kilka dni, jako pierwszy rozwinął działalność o drugą scenę, jako pierwszy połączył sztukę z aktywizmem, jako pierwszy zadbał o ograniczenie emisji dwutlenku węgla, jako pierwszy udostępnił scenę główną wykonawcom elektronicznej muzyki dance, jako pierwszy przygotował program przyjazny rodzinie, jako pierwszy rozgościł się w samym centrum wielkiego miasta i jako pierwszy rozwinął skrzydła na skalę międzynarodową.

O Red Bull TV

Red Bull TV zapewnia globalną rozrywkę dla widzów szukających inspiracji. Zapewnia ekskluzywnym dostęp do wydarzeń sportowych, najlepszych festiwali muzycznych świata, oryginalnych filmów i seriali.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato poważnie chora – wystąpiły komplikacje!

zespoły weselne