Justin Timberlake w stylu “Koła Fortuny”

Justin Timberlake nie może użyć hologramu Prince'a na Super Bowl!!!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Timberlake wyprodukuje program na wzór “Koło Fortuny” przy współpracy z Daxem Shepardem w roli prowadzącego.

Justin Timberlake i Dax Shepard wyprodukują program o nazwie “Spin the Wheel”. Jak zapowiadają wszystko będzie tu ogromne.

Samo koło fortuny będzie wielkie, ogromne także będą pieniądze jakie mogą wygrać uczestnicy, a co za tym idzie także wielkie pieniądze będą mogli stracić.

– Ten program będzie wielki na wielu poziomach – mówi Rob Wade z telewizji Fox. – Naprawę będziemy zmieniać życie ludzkie.

Dax Shepard zagrał ostatnio w filmie “Święta w El Camino”.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie.

Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Wszystkie trzy solowe albumy artysty (“Justified”, “FutureSex/LoveSounds” i “The 20/20 Experience”) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

Album, “Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake w ostatnich latach angażuje się też w przedsięwzięcia aktorskie. Wkrótce pojawi się na planie filmu “Spinning Gold”, którego bohaterem będzie Neil Bogart, twórca Casablanca Records.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato poważnie chora – wystąpiły komplikacje!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!