MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncerty„NOSOWSKA na tłusto“ i podwójnie – dodatkowy termin w Warszawie

„NOSOWSKA na tłusto“ i podwójnie – dodatkowy termin w Warszawie

REKLAMA
REKLAMA

To zdecydowanie czas Nosowskiej. Szturmem podbija media społecznościowe i listy książkowych bestsellerów. Teraz trasą koncertową promuje materiał, który zapowiada nowy solowy album. Bilety rozchodzą się na pniu, a te na warszawski koncert w Stodole zniknęły natychmiastowo. Dlatego artystka zdecydowała się wystąpić w stolicy dwukrotnie!

Drugi z koncertów w ramach trasy „NOSOWSKA na tłusto” odbędzie się 4 listopada, również w Stodole. Bilety dostępne w sprzedaży!

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

REKLAMA

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od ponad roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja święci triumfy na listach bestsellerów.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, pracuje z Michałem FOXem Królem nad swoim kolejnym solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018.

Nowy materiał można usłyszeć na żywo podczas trasy koncertowej – „NOSOWSKA na tłusto”, a od kwietnia możecie słuchać brawurowego singla „Ja pas”, który właśnie dobija do 3 milionów wyświetleń!

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty

Bilety:
69 zł (stojące), 99 zł (balkon)
Do kupienia w kasie klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA