Wakacyjna trasa dwójki w Stalowej Woli – Kto wystąpi? (WIDEO)

Na scenie wystąpi plejada gwiazd!

Wakacyjna trasa Dwójki (Lato, muzyka, zabawa) - Sprawdź kto wystąpi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lato, muzyka, zabawa, czyli wakacyjna trasa Dwójki 2018. Już teraz na MUZOTAKT.pl pełen program. Kto wystąpi podczas koncertu organizowanego przez TVP2 w najbliższy weekend w Stalowej Woli?

Już 5 sierpnia Lato, muzyka, zabawa – wakacyjna trasa Dwójki 2018 odwiedzi Stalową Wolę! To tu odbędzie się trzeci koncert organizowany przez TVP2 i Radio Zet. Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 5 sierpnia ze Stalowej Woli. Początek o godz. 20:05, w Dwójce. Oczywiście na żywo! Wystąpi plejada gwiazd polskiej estrady.

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Stalowej Woli – PROGRAM

Na trzecim koncercie usłyszymy takie gwiazdy:

Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, De Mono, Papa D., Feel, Lanberry, Cleo, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz.

Muzyczne widowisko poprowadzą: Izabella KrzanIda Nowakowska Tomasz Kammel. Relację z backstage’u zapewni Mateusz Szymkowiak Kamil Nosel.

Ostatni koncert odbędzie się 31 sierpnia w Gdańsku.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato poważnie chora – wystąpiły komplikacje!

Początek transmisji już w niedzielę, 5 sierpnia, o godz. 20:05 w TVP2.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!