Jak wyglądał Michał Szpak w dzieciństwie? Zobacz jak się zmienił (ZDJĘCIA)

Jak wyglądał Michał Szpak w dzieciństwie? Zobacz zdjęcia jak się zmienił
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontrowersyjny wokalista, Michał Szpak opublikował fotografię z nową fryzurą. Autor eurowizyjnego przeboju “Color of Your Life” bujne loki zmienił w warkoczyki. Jak Wam się podoba nowy styl Michała? Sprawdźcie koniecznie jak w dzieciństwie prezentował się artysta, będziecie zaskoczeni!

Michał Szpak nie może wyglądać nijako, dlatego bardzo dba o swój wizerunek. Artysta zawsze podkreśla: “Mój wizerunek to jest okazanie szacunku widzowi”.

Tydzień temu na koncercie w Zamościu organizowanym przez TVP2 i Radio Zet (Wakacyjna scena dwójki) piosenkarz wystąpił w nowej fryzurze. Dotychczasowa bujna fryzura została zastąpiona warkoczykami. Gwiazdor wyglądał kosmicznie.

A czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie Szpaka w krótkim włosach? Oto kilka starych zdjęć artysty z dzieciństwa. Będziecie zaskoczeni!

▸ Przeczytaj także: Wakacyjna trasa dwójki w Stalowej Woli – Kto wystąpi? (WIDEO)

Obecnie Michał Szpak przygotowuje się do wydania drugiej płyty!

Premiera albumu zapowiedziana jest na 7 września. Tracklistę nadchodzącego wydawnictwa o nieznanym jeszcze tytule zasilą tym razem wyłącznie piosenki w języku angielskim. Michał zapewnia, że materiał,  który finalnie znalazł się na płycie, to coś, czego nikt się po nim absolutnie nie spodziewa.

Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo Michała Szpaka był świetnie przyjęty przez fanów utwór „Don’t Poison Your Heart”. Drugi singiel “King Of The Season” został wydany pod koniec czerwca i doczekał się już ponad milion odsłon w serwisie YouTube.

Nowy krążek Michała Szpaka jest jedną z najbardziej oczekiwanych płyt w Polsce w 2018 roku.

Michał Szpak w dzieciństwie!

https://instagram.com/p/BjkYgC7gST8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://instagram.com/p/BcIONF5B3x8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 

zespoły weselne