Pete Davidson w nowym teledysku Machine Gun Kelly

Chłopak Ariany Grande wystąpił w klipie

Machine Gun Kelly opublikował klip do piosenki “LOCO”. Gościnnie pojawia się Pete Davidson. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

W nowym klipie Machine Gun Kelly pojawia się dość niespodziewany gość, a mianowicie Pete Davidson, znany z “Saturday Night Live, a ostatnio przede wszystkim z tego, że jest nowym chłopakiem Ariany Grande.

Colson Baker, jak naprawdę się nazywa Machine Gun Kelly, przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał “Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku, do trzeciego długogrającego albumu i światowych tras.

Pseudonim Machine Gun Kelly został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty “Lace Up” (2012), “General Admission” (2015) i “Bloom” (2017), a także udział w serialu “Roadies”.

Hiphopowy gwiazdor był ostatnio dość zajęty. Z Bebe Rexhą i X Ambassadors zrealizował numer “Home” na potrzeby filmu “Bright” z Willem Smithem w roli głównej. Ponadto zagrał w obrazie “Bird Box” z Sandrą Bullock oraz w kinowej biografii Mötley Crüe “The Dirt”.

▸ Przeczytaj także: Wakacyjna trasa dwójki w Stalowej Woli – Kto wystąpi? (WIDEO)

zespoły weselne